Stól czy lawa

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Stól czy lawa

Postautor: Kozaczek » pn mar 21, 2022 10:14 am

Zamierzamy dokonać zakupu nowego mebla do pokoju. Myślałam o ławie, ale czy stół nie jest bardziej użyteczny? Ale i drożej kosztuje. No i teraz nie wiem? Poczekać i kupić coś solidniejszego?
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Stól czy lawa

Postautor: monika89 » pn mar 21, 2022 10:38 am

Moim zdaniem porównanie jest nieco nie na miejscu. Stół i ława to co innego. W salonie mam zarówno stól z krzesłami jak i stolik kawowy przy kanapie. Pomieszczenie nie jest duże, ale moim zdaniem jeśli wszystko dobrze sie rozplanuje, można zmieścić zarówno jeden jak i drugi mebel. W sklepach są dostępne często meble rozkładane. Na co dzień mebel służy w mniejszej wersji, w trakcie imprezy można go natomiast rozłożyć i uzyskać dodatkowe miejsca do siedzenia.

Świetne rozkładane stoliczki ma na przykład w ofercie Tutumi:

https://tutumi.pl/stolik-kawowy-metalow ... 10-07.html
Obrazek
monika89
 
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am

Re: Stól czy lawa

Postautor: jotek82 » czw cze 23, 2022 9:37 am

Bez względu na to, czy zdecydujecie sie na stół, ławę czy stolik kawowy, to warto zajrzeć na ofertę mebli w stylu industrialnym lub loftowym. Ich cechą charakterystyczną jest drewniany blat i metalowe nogi. Więcej na stronie: https://platformamebli.pl/produkty/meble-industrialne-loftowe/stoly-industrialne-loftowe
jotek82
 
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 02, 2014 9:36 am

Re: Stól czy lawa

Postautor: Nala » wt lip 11, 2023 7:11 am

Zależy ile ma się miejsca, bo tak szczerze mówiąc ja długi czas miałam ławę, a teraz mam stół i jest praktyczniejszy.
Nala
 
Posty: 76
Rejestracja: śr sie 16, 2017 7:45 am

Re: Stól czy lawa

Postautor: KaroGro » wt lip 11, 2023 7:50 am

Lawa to tak kiepsko w salonie, gorące to i wszystko pali ;)
KaroGro
 
Posty: 92
Rejestracja: śr lip 22, 2015 10:30 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron