Meble wypoczynkowe do salonu

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Meble wypoczynkowe do salonu

Postautor: dzessie » śr sty 26, 2022 7:53 am

Czy narożnik w salonie do dobry pomysł czy lepsza sofa? salon dość duży, jest przestrzeń i nie wiem na co się zdecydować - poradzcie
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 690
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Meble wypoczynkowe do salonu

Postautor: Kozaczek » śr sty 26, 2022 8:49 am

Jeśli salon służy także do wspólnego wypoczynku i ogladania tv to polecam narożnik, jeśli salon jest bardziej oficjalny to tylko sofy, ktore nie dają takiego komfortu wypoczynku ale za to są eleganckie i nadają klasy pomieszczeniu.

Musisz samodzielnie zastanowić sie jakie jest to pomieszczenie i jakie meble będą do niego lepiej pasowały. W końcu to Twoje mieszkanie i sam wiesz co będzie tutaj odpowiedniejsze. Zerknij sobie na przykład na narożnik w stylu nowojorskim na tej stronie.

Taki mebel na pewno będzie bardzo wygodny:
Obrazek
Kozaczek
 
Posty: 478
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Meble wypoczynkowe do salonu

Postautor: migotka » ndz lut 13, 2022 6:33 pm

Padły ciekawe propozycje odnośnie mebli wypoczynkowych. Jednak trzeba sobie zdać sprawę z jednego, nie tylko one się składają na wyposażenie naszego salonu. Trudno się nie zgodzić iż jest to miejsce w jakim spędzamy dużo wolnego czasu. Dlatego tak ważne jest by wybrać wysokiej jakości rozwiązania, które posłużą nam na długie lata. Bardzo popularne od zawsze są meble dębowe - https://meblekatmandu.pl/meble-debowe uważane za praktycznie niezniszczalne. Do tego ich wygląd jest ponadczasowy i uniwersalny.
migotka
 
Posty: 73
Rejestracja: czw lis 08, 2018 3:59 pm

Re: Meble wypoczynkowe do salonu

Postautor: zuzia.gola » czw maja 05, 2022 1:17 pm

Modne są teraz wzory geometryczne na ścianę i właśnie na takie stawiam. Nie wiem, jak Wy, ale ja bardzo lubię takie wzory i jeśli tylko mogę wykorzystać je na jakiejś ścianie, to się decyduję. Teraz na stronie https://www.sfmeble.pl/inspiration/geom ... -nie-tylko szukam inspiracji na ścianę w salonie.
zuzia.gola
 
Posty: 141
Rejestracja: ndz kwie 27, 2014 6:00 pm

Re: Meble wypoczynkowe do salonu

Postautor: Samochooodwowa » czw sie 18, 2022 10:03 pm

Wybierając meble do salonu warto postawić na duży narożnik czy kanapę i fotele. To pomieszczenie, gdzie przebywa się całą rodziną więc musi być wygodnie. Fajne porady na temat urządzenia salonu znajdziecie tutaj - https://redrubin.pl/stworz-salon-swoich-marzen/ , przeczytajcie sobie ten artykuł. Warto wcześniej wszystko dokładnie zaplanować, żeby później nie żałować wyborów.
Samochooodwowa
 
Posty: 132
Rejestracja: ndz sie 26, 2018 7:05 pm

Re: Meble wypoczynkowe do salonu

Postautor: Nala » czw cze 22, 2023 11:33 am

A co sądzicie o meblach antycznych? Takie meble zazwyczaj trochę kosztują, a ile to już wygląda to różnie. Odwiedź ten artykuł i poczytaj sobie, jak kształtują się mniej więcej ceny, choć jak wiadomo zawsze wyjdzie to więcej niż meble "zwykłe", czyli współczesne.
Nala
 
Posty: 76
Rejestracja: śr sie 16, 2017 7:45 am

Re: Meble wypoczynkowe do salonu

Postautor: KaroGro » ndz kwie 14, 2024 1:46 pm

A zamawiacie może meble online? Zastanawiam się nad tym rozwiązaniem, bo ogólnie jestem fanką zakupów przez internet, ale takich dużych jeszcze nie robiłam. Znalazłam nawet fajny zestaw mebli do salonu na stronie https://segameble.pl/, jednak przed zamówieniem wolę poznać opinie kogoś kto już składał takie zamówienie. Jest to Sklep meblowy, nowoczesne meble online - Sega Meble . Dajcie znać co myślicie.
KaroGro
 
Posty: 112
Rejestracja: śr lip 22, 2015 10:30 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości