Szkoły rodzenia

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Szkoły rodzenia

Postautor: Kozaczek » pn lis 29, 2021 7:44 am

Dziewczyny co sądzicie o szkole rodzenia? Czy któraś z was uczęszczała bądź uczęszcza do takiej szkoły? Czy po zajęciach zdążyłyście się zniechęcić i stwierdzić,że nie będzie ona dla Was pomocna,albo przeciwnie- uczestniczycie z przyjemnością i czerpiecie dużo korzyści?Czy zabieracie do Szkoły swoich mężów/partnerów?
Kozaczek
 
Posty: 479
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Szkoły rodzenia

Postautor: dzessie » pn lis 29, 2021 9:49 am

Chodzimy teraz stacjonarnie, jest 6 zajęć. Jesteśmy po czterech. Jedne fajniejsze gdzie można się coś dowiedzieć, inne nudne - oglądałam kilka online ale filmiki mnie bardzo nudzą. Poza tym nie mogłam się do nich przekonać i wiecznie znajdowałam sobie jakieś zajęcie w domu - tylko aby tych filmików ze szkoły rodzenia nie oglądać :D Ogólnie jestem zadowolona i uważam ze zawsze coś się wyniesie z takich ‚wykladow’ tym bardziej ze ani ja ani mąż doświadczenia z tak malutkim dzieckiem nie mieliśmy nigdy ( jest to moja pierwsza ciąża).

No i mogę polecić stronę, jaką jakiś czas temu odkryłam, mianowicie ginekologiczny kalkulator ciąży - spora baza informacji o przebiegu ciąży i badaniach. Można sobie na stronie również wyliczyć przewidywany termin porodu.
Obrazek
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 690
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości