Prezent na chrzest od chrzestnej

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Prezent na chrzest od chrzestnej

Postautor: dzessie » pt lis 19, 2021 12:13 pm

Co chrzestna powinna podarować dziecku? Lepiej prezent czy jednak pieniadze?

I czy powinnam kupić szatkę?
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 688
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Prezent na chrzest od chrzestnej

Postautor: Kozaczek » pt lis 19, 2021 12:59 pm

Ja kupiłam szatkę ze zdjęciem małego i wierszykiem. Tort z pampersów z maskotką z jego imieniem. Książeczkę do wypełnienia( typowo na chrzest), sowę grającą z wierszykami i piosenkami. Oraz Bujaczek( wiedziałam że rodzice chcą kupić małemu). Zadowoleni byli bardzo z prezentu. Co do ubrania kupiłam tylko muszkę I szelki, bo resztę mama miała już.

Jesli szukacie wszystkich akcesoriów na chrzest dziecka, polecam hurtownię:
https://www.meritohurt.pl
Znajdziecie tam wszystko.
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Prezent na chrzest od chrzestnej

Postautor: migotka » śr gru 28, 2022 4:33 pm

Wielu z nas zadaje sobie to pytanie. Znalezienie prezentu idealnego nie zawsze jest takie proste, szczególnie gdy trendy potrafią się zmieniać z roku na rok. Z jednej strony najłatwiej będzie dać pieniądze jednak polecam się trochę bardziej wysilić. Zawsze przecież możemy postawić na uniwersalne pomysły takie jak łańcuszek z medalikiem lub tego typu biżuteria. To będzie swego rodzaju pamiątka jaka zostanie na całe życie. Są nawet osoby jakie uważają, że taki medalik może chronić dziecko przed złem. Taka symbolika z pewnością bardziej przekonuje nas do zakupu. Oczywiście jako dodatek możemy wybrać kartki na chrzest - https://artyferia.pl/katalog/na-okazje-chrzest-kartki wykonane na indywidualne zamówienie. Wyjątkowe okazje są warte wyjątkowych prezentów.
migotka
 
Posty: 73
Rejestracja: czw lis 08, 2018 3:59 pm


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości