Jazda na kategorii B1

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Jazda na kategorii B1

Postautor: pelek » pt mar 19, 2021 11:07 am

Witam! Chciałbym poprosić o pomoc gdyż w goglach nic nie znalazłem. Mianowicie ostatnio jechałem fiatem punto posiadając kat AM i B1 ale B już nie. Na suszarce wyszło 85kmh na 50 i sprawa została skierowana do sądu rodzinnego (16lat). Czy ktoś mógłby określić co mi grozi i co może a nie musi być, i czy jest szansa ze nie odracza mi kat B? Miłego dnia
pelek
 
Posty: 316
Rejestracja: pn sie 31, 2015 9:13 am

Re: Jazda na kategorii B1

Postautor: Kozaczek » pt mar 19, 2021 12:46 pm

Zakaz prowadzenia pojazdow przez 2 lata. Pokrycie kosztow rozprawy sadowej i mandacik 500zl za brak uprawnien do kierowania, mandacik za przekroczenie predkosci.

Zerknij sobie na stronę jaki jest legalny samochód bez prawa jazdy.

Nie ma możliwości jazdy każdym!
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Jazda na kategorii B1

Postautor: Samochooodwowa » pn sty 24, 2022 10:14 pm

Pozwolę sobie zostawić Wam link do tego artykułu - https://motocentrumnet.pl/jak-wymienic- ... mochodzie/ Czasem zdarzy się złapać gumę więc warto wiedzieć jak poradzić sobie z wymianą koła. Artykuł jest naprawdę konkretnie napisany, wiele można się dowiedzieć.
Samochooodwowa
 
Posty: 132
Rejestracja: ndz sie 26, 2018 7:05 pm


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron