Trądzik

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Trądzik

Postautor: dzessie » sob lut 27, 2021 9:45 am

Cześć. Od dziecka męczę się z trądzikiem zaskornikowym. Mialam wielokrotnie robione kwasy, również miejscowe zabiegi na retinolu. Niestety efekt był tylko chwilowy. Wczoraj wybrałam się do polecanego dermatologa, który stwierdził, ze izotek jest jedynym rozwiązaniem. Niestety do tej pory spotkałam się z większością negatywnych opinii pt „gra niewarta swieczki”. Chciałabym jednak zwrócić się do Was, osob, które z leczeniem miały kontakt o opinie (i uspokojenie, bo nie powiem, lekko sie stresuje) w tej kwestii. Czy są tu może osoby cierpiące tak samo jak ja na trądzik zaskornikowy, którym kuracja pomogła
I trądzik już nie wrócił? Prawdodpobnie problem ten spowodowany jest u mnie problemami z progesteronem i niedoczynnością (reszta hormonów w normie, jestem na antykoncepcji oraz euthyroxie).
Kolejna sprawa to prośba o podanie mi ultranawilzajacych kosmetyków, które się u Was sprawdziły podczas kuracji. Już bez izioteku mam problemy z sucha skóra, obawiam się co będzie, kiedy zacznę go brać. Dzięki za wszystkie porady i słowa wsparcia. wiele to dla mnie znaczy. Buźka.
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 689
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Trądzik

Postautor: monika89 » ndz lut 28, 2021 9:37 am

Zaczęłam swoją kuracje rok temu a skończyłam na początku tego. Szczerze mówiąc to była najlepsza decyzja w moim życiu. Moja skóra okropnie się przetluszcza także podczas kuracji można powiedzieć ze zachowywała się wzorowo, mi w zupełności wystarczył krem Elo baza. Największy problem miałam z ustami i dłońmi. Pamiętaj ze zawsze możesz przestać jeśli tylko stwierdzisz ze nie dasz rady. Było ciężko, ponieważ wyprysków pojawiło się bardzo dużo (podobno cera się tak oczyszczała z tego wszystkiego) ale wiedziałam ze będzie lepiej. Teraz, odpukać, jest świetnie.A brałam Aknenormin
monika89
 
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am

Re: Trądzik

Postautor: zuzia.gola » czw kwie 22, 2021 9:47 am

Jeśli chodzi o kosmetyki, które warto stosować przy takich problemach, to ja proponuję Ci płatki mydlane Betula Tar. To całkowicie naturalny produkt, który zawiera głównie ekstrakt dziegciu brzozowego. Działają oczyszczająco i przeciwzapalnie. Redukują zmiany. Pomagają pozbyć się zaskórników. Wyrównują koloryt skóry. Co ważne, Betula Tar nadają się do skóry wrażliwej. Także myślę, że warto przetestować. Tutaj https://aurumaris.eu/produkt/oczyszczaj ... tar-100ml/ je znajdziesz.
zuzia.gola
 
Posty: 128
Rejestracja: ndz kwie 27, 2014 6:00 pm

Re: Trądzik

Postautor: Nowamama » czw maja 20, 2021 6:07 pm

Każdy z nas miał zapewne kłopoty z cerą i wie doskonale jak straszny dla młodego człowieka jest trądzik.Nie zawsze pomagają kosmetyki,domowe sposoby,niekiedy trzeba udać się do dobrego specjalisty,a tacy pracują w Centrum Medycznym Danea http://danea.pl/
Można się do nich szybko umówić na wizytę,można też poprosić o konsultację telefoniczną,co jest szybkie i proste.Dysponują dobrym sprzętem,chętnie pomagają pacjentom w każdej medycznej sprawie.
Nowamama
 
Posty: 25
Rejestracja: śr sie 30, 2017 1:04 pm

Re: Trądzik

Postautor: Samochooodwowa » pn paź 25, 2021 9:02 pm

Do cery trądzikowej trzeba używać specjalnych kosmetyków. Tutaj https://happytv.pl/jak-dbac-o-cere-tlusta-i-tradzikowa/ poczytajcie o tym. Jeśli trądzik jest zaawansowany to myślę, że w pierwszej kolejności trzeba by było odwiedzić dermatologa.
Samochooodwowa
 
Posty: 132
Rejestracja: ndz sie 26, 2018 7:05 pm

Re: Trądzik

Postautor: KaroGro » śr cze 01, 2022 9:23 am

Trądzik jest koszmarny, to prawda, mi też dokuczał jak byłam nastolatką. Ale wiem, że są ludzie, których dręczy nawet jak mają 25 czy 30 lat. Ostatnio czytałam, że srebro koloidalne niejonowe może pomóc na tego typu cerę, zmiany trądzikowe, przebarwienia czy blizny. Tutaj https://enaturalnie.pl/srebro-koloidaln ... s_993.html jest to bardziej opisane. Stosowaliście taki produkt? Jakie były efekty?
KaroGro
 
Posty: 92
Rejestracja: śr lip 22, 2015 10:30 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron