Kuchnia na parkiecie

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Kuchnia na parkiecie

Postautor: dzessie » pn lut 08, 2021 9:46 am

Czy warto ustawić kuchnię na istniejącym już parkiecie? Obawiam się że drewno może nie podołać w kuchni. Z drugiej strony szkoda zrywać dobry parkiet. Macie jakieś pomysły?
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 690
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Kuchnia na parkiecie

Postautor: Kozaczek » pn lut 08, 2021 11:05 am

Ja zdecydowanie bym zostawił. Nic się nie stanie. W razie awarii? Każda podłoga może ulec uszkodzeniu. Jak i jeśli się coś bardzo złego wydarzy to wtedy będziesz się martwiła.

Poza tym polecam gotowe meble kuchenne. Na przykład te ze sklepu Meble Arkadius. Sa dobrej jakosci, poza tym w razie czego znacznie łatwiej będzie je można przestawic.
Kozaczek
 
Posty: 480
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Kuchnia na parkiecie

Postautor: Samochooodwowa » sob lip 30, 2022 9:01 pm

Jak już jesteśmy w temacie kuchni to może wypowiecie się jaka suszarka do naczyń sprawdziła się u Was najlepiej? Przeglądam różne https://www.e-sas.pl/suszarki-do-naczyn ale w sumie nie wiem jaką wybrać do swojej kuchni. Zależy mi na tym, żeby z łatwością ustawiać na niej naczynia i żeby nic nie spadało.
Samochooodwowa
 
Posty: 132
Rejestracja: ndz sie 26, 2018 7:05 pm


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron