Producent mebli hotelowych

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Producent mebli hotelowych

Postautor: dzessie » pt lis 06, 2020 1:19 pm

Jakiego producenta mebli hotelowych polecicie>?

Moja ciocia obecnie ma pensjonat i postanowiła wymienić w nim meble bo te wyglądają jak sprzed 30 lat...
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 690
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Producent mebli hotelowych

Postautor: Kozaczek » pt lis 06, 2020 2:26 pm

Wygląd pokoju hotelowego faktycznie ma pewne znaczenie. Jak jeszcze byłem studentem to zwracałem uwagę na to aby było po prostu tanio. Teraz jednak kiedy jestem już na pewnym etapie dorobienia, lubię zwracać uwagę na to w jakim komforcie wypoczywam.
Polecam skontaktować się z tą firmą http://pioniermeble.pl/meble-hotelowe/kolekcja-arizona/
Jest to producent mebli hotelowych. Ich meble są o wiele bardziej wytrzymałe niż meble oferowane przez sklepy meblowe i przystosowane do użytku tradycyjnego ( meble hotelowe muszą wytrzymać więcej). Ciekawa jest ich kolekcja Arizona
Kozaczek
 
Posty: 479
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron