Biała elewacja domu

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Biała elewacja domu

Postautor: monika89 » pn wrz 14, 2020 7:07 am

BIAŁA elewacja?? Pomóżcie bo oszaleje, mam turkusowe drzwi do domu białe okna i grafitowy dach. Elewację chciałam białą ALE ...będzie się bardzo brudzić??? ma ktoś taki kolor i może się wypowiedzieć? A moze szara, będzie pasować? Tynk będzie z cersanitu może ktos ma jasny kolorek od nich?
monika89
 
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am

Re: Biała elewacja domu

Postautor: Kozaczek » pn wrz 14, 2020 8:56 am

Ojjj dużo zależy od tego, gdzie mieszkasz (jakie miasto) i czy przy głównych drogach, czy przy lesie. Mieszkam w centrum miasta w GOPie i jest tu syf okropny w powietrzu, zwłaszcza przy większych drogach elewacje po 3 latach są totalnie brudne (szczególnie kiedy ktoś wymyśli sobie jakieś baranki ;)). Ale na ten przykład na Mazurach widziałam strasznie stare murowane stodoły, gdzie cegła nigdy nie była czyszczona, a jest jasna, czysta, czerwona. Po prostu nie miała się z czego ubrudzić.

Najlepsze efekty daje kładzenie elewacji agregatem. Jest równo i jednocześnie cały proces jest szybki. https://eko-wind.pl/budowa/wydajne-agre ... wym-tempie
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Biała elewacja domu

Postautor: zuzia.gola » ndz sty 07, 2024 11:25 am

Każda będzie się brudzić. Ale wystarczy czyszczenie i malowanie co jakiś czas, i wszystko będzie się ładnie prezentować. Planując odnowienie elewacji, zdecydowanie warto rozważyć usługi firmy Kesyr. Oferta obejmuje prace na wysokości Łódź, zwłaszcza malowanie elewacji, odgrzybianie i czyszczenie. To eksperci z solidnym doświadczeniem. Szczegółową ofertę znajdziesz na stronie www. Gorąco zachęcam do zapoznania się z propozycją Kesyr.
zuzia.gola
 
Posty: 128
Rejestracja: ndz kwie 27, 2014 6:00 pm


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron