Narożnik czy sofa z fotelami

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Narożnik czy sofa z fotelami

Postautor: dzessie » pn wrz 07, 2020 6:33 am

Stoję przed dylematem umeblowania salonu. Co jest wygodniejsze? Postawienie narożnika czy jednak sofy z fotelami? Co macie u siebie?
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 689
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Narożnik czy sofa z fotelami

Postautor: monika89 » pn wrz 07, 2020 7:43 am

Przedtem miałam dwie kanapy i chciałam zamienić na jeden wielki narożnik w literę U, ale po 1. szkoda mi było tego miejsca na kwiatki, a po 2. z takim naroznikiem już nic bym nie zrobiła w razie zmiany koncepcji, przemeblowania, nigdzie indziej by nie wszedł. Dlatego stanęło na kanapie fotelu i mniejszym narożniku i jestem z tego układu b. zadowolona ;)

Najlepiej będzie jeśli wejdziesz sobie na strony z inspiracjami takie jak homebook oraz pinterest i samodzielnie czegoś poszukasz.

Mebli polecam poszukać na stronie Bird meble, mają ceny lepsze niż w sklepach stacjonarnych. https://birdmeble.pl/narozniki Zerknij sobie.
monika89
 
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron