Jaki krem na cellulit działa

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Jaki krem na cellulit działa

Postautor: monika89 » pn sie 31, 2020 7:20 am

Jak w temacie.
czy znacie jakieś kosmetyki na cellulit, które rzeczywiście dzialają? Mam z tym problem.
monika89
 
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am

Re: Jaki krem na cellulit działa

Postautor: Kozaczek » pn sie 31, 2020 8:35 am

Podobno naprzemienne prysznice cieplą i chłodną wodą pomagają na cellulit- u mnie się to niestety nie sprawdziło, może za krótko stosowałam bo ponad miesiąc i przestałam jak nie widziałam spektakularnych efektów.
Możesz zrobić macerat z zielonej kawy. Po prostu zalewasz ziarna olejem, ale to będzie gotowe za 2-3 miesiące. Podobno jest niezły. Nie potrafię potwierdzić, bo mój jeszcze niegotowy.

No i dobre efekty dało u mnie stosowanie kremu na cellulit Sinial. Może nie jest to najtańsza kuracja ale u mnie dała bardzo dobre efekty: https://parenting.pl/krem-na-cellulit-sinial
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Jaki krem na cellulit działa

Postautor: Nowamama » pn paź 19, 2020 2:23 pm

Stosując te wszystkie kremy,warto pamiętać o tym,że działają one jedynie na zewnętrzna warstwę skóry,czyli bardzo powierzchownie.O wiele bardziej skuteczne jest stosowanie nutrikosmetyków,czyli suplementów diety,działających od wewnątrz,mających doskonały skład.
Mogą one mieć różną postać,mogą to być tabletki,saszetki czy kapsułki,w których zamknięte są przede wszystkim witaminy i minerały.Na ich temat powstał ciekawy artykuł,który warto sobie przeczytać https://tantus.pl/jak-dzialaja-nutrikosmetyki/
Nowamama
 
Posty: 25
Rejestracja: śr sie 30, 2017 1:04 pm

Re: Jaki krem na cellulit działa

Postautor: Samochooodwowa » śr cze 09, 2021 1:07 pm

Moim zdaniem naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała są najlepsze. Bardzo chwalę sobie balsam do ciała GLOW od Clochee. Bardzo fajnie uelastycznia skórę co jest bardzo ważne przy cellulicie.
Samochooodwowa
 
Posty: 132
Rejestracja: ndz sie 26, 2018 7:05 pm

Re: Jaki krem na cellulit działa

Postautor: KaroGro » wt paź 25, 2022 9:14 pm

Kremy działają, ale trzeba je stosować z żelazną konsekwencją i regularnością. Warto też przeanalizować swoją dietę, żeby zobaczyć czy tam się nie kryją jakieś czynniki, które mogą potęgować cellulit. Można także zapisać się do salonu kosmetycznego, takiego jak toruński https://syrenka-torun.pl/ - w ofercie mają zabiegi na cellulit, odchudzające, takie z wykorzystaniem fal radiowych i lasera. Warto się zapoznać z ofertą.
KaroGro
 
Posty: 92
Rejestracja: śr lip 22, 2015 10:30 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron