Niewidzialne ceny w sklepach

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Niewidzialne ceny w sklepach

Postautor: sympatyk_ » sob maja 24, 2008 9:05 pm

Zawsze gdy odwiedzam sklepy w mojej okolicy denerwuje mnie ,że na wystawionych artykułach nie ma napisanych cen i nie wiadomo ile co kosztuje. Paragony, o które trzeba się upominać są bardzo lakoniczne, tzn. jest napisane np. warzywa, nabiał ,artykuły spożywcze ,itp. Tak więc w domu też nie mogę sprawdzić ile co dokładnie kosztuje, a trochę głupio mi jest ciągle pytać o cenę.
sympatyk_
 
Posty: 73
Rejestracja: ndz kwie 20, 2008 5:08 pm

Postautor: sharmlover » ndz maja 25, 2008 7:02 am

Ja rowniez zauwazylam to w kilku malych sklepikach. Najczesciej spotykam sie z brakiem cen na pieczywo oraz przyprawy. Drozsze produkty jak np warzywa, owoce czy mieso zazwyczaj maja podane ceny. Moze sklepikarze sadza, ze te 20gr wydawane na kajzerke cz1 1zl na pieprz mielony nie sa warte wypisywania cen :( .
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Niewidzialne ceny w sklepach

Postautor: justynka » ndz maja 25, 2008 8:53 am

W małych sklepikach za każdym razem pytam się o ceny, jeżeli nie widzę ceny przy artykule. W sklepie, który jest przy bloku zawsze dają mi paragony. Sprzedawców trzeba nauczyć i pokazać, że oczekujemy paragonu. Przy kolejnych zakupach już wiedzą, że oczekujemy paragonu. W dużych sklepach są czytniki cen, tak więc każdy może sprawdzić ile co kosztuje. Nie widzę w tym problemów. Jeżeli ktoś boi się odzywać w sklepie, to niestety na tym traci. W dzisiejszych czasach, nie można się wstydzić i musimy walczyć o swoje.
Justyna
justynka
 
Posty: 1096
Rejestracja: pt sty 18, 2008 11:04 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: sharmlover » czw maja 29, 2008 6:43 pm

W moim przypadku wiekszym problemem jest brak cen towarow (paragon dostaje zawsze). Jest troche uciazliwe pytanie za kazdym razem zajetej Pani ekspedientki ile kosztuja poszczegolne art. A na paragonie jak wspominal sympatyk_ zazwyczaj jest napisanie: nabial, warzywa itp...
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości