Łazienkowe hity i kity

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Łazienkowe hity i kity

Postautor: dzessie » czw sie 20, 2020 8:32 am

Jestem obecnie przed faktem urządzenia łazienki i ciekawi mnie jakie są Waszym zdaniem łazienkowe hity oraz kity w urządzeniu pomieszczenia.

Co moze sie sprawdzić a co nie?
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 689
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Łazienkowe hity i kity

Postautor: Kozaczek » czw sie 20, 2020 9:36 am

Kity:
Krótka i nieruchoma bateria przy umywalce. Dla mnie jest bardzo niepraktyczna
Białe matowe płytki - bardzo się rysują, widać na nich wszystko. Ciężko je doczyścić. Z połyskiem są sto razy lepsze.
Srebrny matowy przycisk w toalecie - patrz kafelki
Grzejnik drabinkowy w macie (patrz kafelki i przycisk)
Wanna z jacuzzi (rzadko się z tego masażu korzysta, bo nie ma na to czasu i wymaga napełnienia wanny po brzegi. Wanna ma większą pojemność niż bojler, więc nie sposób napełnienić jej naprawdę ciepłą wodą xD, ponadto średnio co 2 tygodnie trzeba czyścić instalację poprzez napełnienie wanny, wlanie środka grzybobójczego i uruchomienie na około 15 minut, bo w przewodach "lęgnie się" syf. Do tego nie sposób się położyć i zrelaksować w trakcie zwykłej kąpieli, bo te wypustki wbijają się w plecy
Gips karton pod płytkami - kiedyś miałam awarię uszczelki przy wylewce nad wanną i cała woda poszła pod płyty gips karton. I to dopiero była awaria
Hity:
Wolnoopadająca deska klozetowa xD nie robi rumoru nawet jak się nam nie chce schylac.
Bateria z termostatem do wanny/prysznica, nie sposób się poparzyć, bo ustawiamy temperaturę, jaką lubimy, potrzebujemy. A max to 50 stopni.
Muszla klozetowa bez tej wewnętrznej kryzy (nie wiem jak się to fachowo nazywa), nie gromadzą się pod nią zanieczyszczenia do których ciężko dotrzeć w trakcie sprzątania.
Dobry elektryczny wyciąg pomagający odprowadzić parę, wilgoć itp
Wygodna konglomeratora umywalka
Jak najmniej zakamarków, proste sprzęty, proste ściany... Ułatwia sprzątanie jak nie wiem co xD a chyba większość ludzi woli ułatwienia niż utrudnienia ttps://lazienka-rea.com.pl/umywalka-kon ... -50cm.html Poczytaj sobie o tym tutaj
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości