Co na ścianę do przedpokoju

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Co na ścianę do przedpokoju

Postautor: dzessie » wt sie 18, 2020 6:31 am

Szukam czegoś na ścianę do przedpokoju co szybko się nie brudzi od rąk itd. Co u was się sprawdziło?
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 690
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Co na ścianę do przedpokoju

Postautor: Kozaczek » wt sie 18, 2020 8:59 am

Opcji jest wiele

Farba naśladująca beton strukturalny. Wyglada faktycznie jak beton. Do bazy dobiera sie pigment dla uzyskania pożądanego odcienia.
Cegła zaimpregnowana - nie brudzi się.
Mozna pomalowac taką specjalną przezroczystą warstwą chroniącą...sprawdza się...puszka pomidorów wylądowała na białej ścianie.

Ewentualnie tapeta, jeśli lubisz ciekawe wzory oraz jeśli przedpokoj nie jest taki ciemny. Zerknij sobie do Wallcolors, https://wallcolors.pl/tapety/6212-tapet ... czern.html na stronie mają wiele dobrych wzorów.
Kozaczek
 
Posty: 479
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Co na ścianę do przedpokoju

Postautor: jotek82 » pt maja 19, 2023 9:09 am

Wszystko zależy jaki efekt chcesz uzyskać. Dla mnie ciekawy byłby wybór ekskluzywnej tapety versace w sklepie Dywany Witek .Podoba mi się ta opcja, ponieważ dzięki zastosowaniu na ścianie bogatej tapety, można zrezygnować z innych dodatków. Dzięki temu ozdoba ścienna staje się ozdobą całego przedpokoju.
jotek82
 
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 02, 2014 9:36 am

Re: Co na ścianę do przedpokoju

Postautor: Nala » czw cze 22, 2023 11:34 am

Może jakieś obrazy, ewentualnie nie wiem... zdjęcia rodzinne?
Nala
 
Posty: 76
Rejestracja: śr sie 16, 2017 7:45 am

Re: Co na ścianę do przedpokoju

Postautor: KaroGro » ndz lip 02, 2023 9:19 am

Może tapeta natryskowa?
KaroGro
 
Posty: 112
Rejestracja: śr lip 22, 2015 10:30 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron