Krem na zmarszczki pod oczy Richevon

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Krem na zmarszczki pod oczy Richevon

Postautor: dzessie » pn cze 01, 2020 6:34 am

Dziewczyny czy któraś z Was używała moze tego kremu pod oczy i napisze czy warto go kupić?
Głownie chodzi o minimalne zmarszczki, ktore niestety juz sie zaczynaja pojawiac. Chce skore pod oczami dobrze nawilzyc, zeby opoznic ten fatalny proces.... Nie mam jeszcze kurzych łapek, ale widzę u siebie bruzdy pod oczami. Których na pewno wcześniej nie miałam. https://www.rp.pl/Styl-zycia/200209674- ... fekty.html
Ostatnio zmieniony wt cze 02, 2020 12:26 pm przez dzessie, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 690
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Krem na zmarszczki pod oczy Richevon

Postautor: Kozaczek » pn cze 01, 2020 10:09 am

Richevon moim zdaniem jest najlepszy ze wszystkich kremików pod oczy jakie miałam. Rzadko drugi raz kupuję ten sam kosmetyk, a richevona mam już drugiego. stosuję go jednak tylko na noc, a właśnie kończy mi się krem na dzień (guinot anti fatigue) i z chęcią wypróbuję coś nowego. Tak wiec sama szukam jeszcze kremu na dzień ;)
Kozaczek
 
Posty: 479
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Krem na zmarszczki pod oczy Richevon

Postautor: monika89 » wt cze 02, 2020 7:11 am

Kupuj, cena może się wydawać na początku troche wysoka, ale krem nadrabia wydajnością. No i w sieci bywaja dobre promocje jak tutaj https://verdelab.pl/kategoria-produktu/ ... -pod-oczy/ Uzywam codziennie i tak naprawde widzę, że mało co ubywa. Naprawde swietny. Skora pod oczami jest bardzo miekka i dobrze nawilzona. Mozna go stosowac rowniez na noc.
monika89
 
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron