Pierwsze buty do nauki chodzenia

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Pierwsze buty do nauki chodzenia

Postautor: pelek » pt maja 29, 2020 5:59 am

Dziewczyny,proszę o rady odnośnie pierwszych bucików dla dzieci,które uczą się chodzić.
Jakie byłyby najlepsze?Na co zwrócić uwagę podczas wyboru?
Czytałam już różne strony,nasłuchałam się rad babć,i jestem jeszcze bardziej zielona...
Nie obrażę się na wskazanie konkretnych firm/marek bucików:) (nie chodzi o reklamę rzecz jasna,tylko o rozjaśnienie umysłu;)
pelek
 
Posty: 316
Rejestracja: pn sie 31, 2015 9:13 am

Re: Pierwsze buty do nauki chodzenia

Postautor: Kozaczek » pt maja 29, 2020 9:22 am

Dobrze jest tutaj na pewno zwrócić uwagę na jakość wykonania bucików - jesli dziecko ma zdrowe stopy to najlepiej, żeby chodziło w bucikach jak najbardziej elastycznych, miękkich itd, dobrze jest na pewno porozmawiac wcześniej z lekarzem pediatrą - kiedy proponuje wprowadzenie pierwszych bucików do nauki chodzenia. . Poza tym ja zawsze też sprawdzam:
podbicie
podeszwę
jakosć materiału
nosek
Zerknij sobie tutaj: https://e-butydladzieci.pl/blog/pierwsz ... la-dziecka

Na stronie jest opisane jak wybrac w odpowiedni sposob pierwsze buty dla malucha.
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron