Soczewki kontaktowe

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Soczewki kontaktowe

Postautor: dzessie » śr maja 20, 2020 9:40 am

Kochani czy nosicie na co dzień może soczewki kontaktowe?

Jesli tak to jak zdecydowaliście się na soczewki dla siebie i gdzie kupowaliscie? Czy jesteście z nich zadowoleni?
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 690
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Soczewki kontaktowe

Postautor: Kozaczek » śr maja 20, 2020 10:17 am

Ja mam zwykłe okulary i jestem z nich bardzo zadowolona. Pewnie też przerzucę się na soczewki, ale w okularach jest mi dobrze i nie śpieszno mi do zmian. Tym bardziej, że mam w szkłach jakieś bajery i w ogóle: fotochromy zielone, pasujące do czarno, zielonych okularów, a po za tym specjalne szkła odbijające światło monitora komputerowego^^

Jesli nie jest to dla Ciebie problemem, polecam wybrać się po wybór do Trendy Optitians https://trendyopticians.pl/ w Warszawie. Na miejscu jest możliwośc wykonania badania wzroku poza tym maja tam dobre ceny zarówno na szkła jak i na soczewki kontaktowe. Jedynie po wykonaniu badania jest możliwość odpowiedniego dobrania czegoś do Twoich oczu.
Kozaczek
 
Posty: 479
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Soczewki kontaktowe

Postautor: Samochooodwowa » pt kwie 30, 2021 10:59 am

A jakie soczewki nosicie? Jakie marki i jaki typ? Miesięczne - swiatsoczewek.com/soczewki-miesieczne może dwutygodniowe? Ja dopiero planuję przejście z okularów na soczewki i nie wiem na jakie się zdecydować. Może mi coś podpowiecie? Jakie Wy nosicie i służą Wam najlepiej?
Samochooodwowa
 
Posty: 132
Rejestracja: ndz sie 26, 2018 7:05 pm


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości