Meble kuchenne

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Meble kuchenne

Postautor: dzessie » śr lut 12, 2020 2:17 pm

Chciałabym zamówic sobie nowe meble do kuchni.

Na co zwracać uwagę przy wyborze firmy?
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 688
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Meble kuchenne

Postautor: Kozaczek » czw lut 13, 2020 6:55 am

Najlepiej porównaj sobie cenowo takie meble w kilku firmach.Ogólnie kupno mebli na wymiar do kuchnie nie jest tanią inwestycją. Która dobrze jest przemyślec z uwagi na to, że meble takie kupuje się raz na dłuższy czas. Co roku nie będziecie ich przecież zmieniac.

Osobiście jestem wielką fanką klasyki, jak na tej fotografii:
Obrazek

Podoba mi się tutaj fakt, że kuchnia taka raczej nigdy nie wyjdzie z mody. Zerknij sobie na modele frontów tutaj http://fronty-skandynawskie.pl/
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Meble kuchenne

Postautor: Rolli » wt kwie 28, 2020 5:28 pm

Meble to jedno. Fajnie jak do tego AGD dobrze będzie pasować. Wiadomo, większość i tak będzie schowana w zabudowie, ale taki piekarnik czy okap już będą widoczne. Niedawno widzieliśmy premierową płytę Solgazu INNOVA. Całkiem fajna. Na razie to nowość więc czekamy na opinie o niej.
Rolli
 
Posty: 24
Rejestracja: czw kwie 28, 2016 10:30 am

Re: Meble kuchenne

Postautor: monika89 » czw sie 27, 2020 1:00 pm

Kuchnia ładna, nieco nie w moim stylu, bo wolę kuchnie w stylu nowoczesnym ale urzekło mnie tutaj zestawienie ze soba kolorów. Meble nie są białe ale kremowe, a taki kolor lepiej pasuje do kuchni w stylu tradycyjnym. No i dodanie tutaj tej pieknej mięty :) Kuchnia jest przyjemna oraz przytulna. Mam podobne krzesła w salonie, krzesła mialy wiele lat ale postanowiłam je odrestaurować i obecnie mam całkiem oryginalny mebel, takiego na pewno nie ma nikt z moich znajomych.

Skoro juz polecamy sobie tutaj firmy, moge polecić studio mebli kuchennych Szaf mix http://szafynawymiar.waw.pl/ , które dziala na terenie Warszawy oraz okolic. Mają tam darmową wycenę, profesjonalny montaz. Jak również ogromną ilość materiałów i wyposazenia szafek.

Do kuchni polecam również szkło. Bardzo wygodne jeśli chodzi o kwestię utrzymania w czystości:
Obrazek
monika89
 
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am

Re: Meble kuchenne

Postautor: Adat » wt kwie 27, 2021 6:53 am

Ja też kupowalam do kuchni meble gotowe, aczkolwiek zdecydowałam się na zamówienie szafek w sklepie Leroy Merlin. Kupowałam tam szafki kuchenne modułowe, które w sklepie z projektantem dopasowaliśmy do wymiarów pomieszczenia. Chciałam szybko się wprowadzić i móc zrobić kuchnię od ręki, niestety ale w studiach mebli kuchennych z tego co się orientowałam, czas oczekiwania to prawie 3 miesiące, a nie chciałam tyle mieszkać bez kuchni. W LM jest sporo możliwości aranżacji, widziałam, ze są szafki i tańsze i droższe, ja wybrałam opcję tak pośrodku plus dodatkowo blat z drewna. Cena sporo niższa niż u stolarza, szczególnie z uwagi na blat drewniany, który w sklepie jest tańszy.
Poza tym przekonał mnie do nich fakt, ze w sklepie dają długą gwarancję na meble. Mam meble z poniższej serii:
Obrazek
Adat
 
Posty: 202
Rejestracja: czw cze 06, 2019 6:02 am

Re: Meble kuchenne

Postautor: olek.kowal » pn cze 14, 2021 6:52 am

Warto poszukać także na portalach z ogłoszeniami, tam także firmy się ogłaszają.
olek.kowal
 
Posty: 32
Rejestracja: pt lis 10, 2017 7:16 pm

Re: Meble kuchenne

Postautor: pelek » śr wrz 08, 2021 11:32 am

Z wielu rzeczy jesteśmy zadowoleni Cargo w miejscu, gdzie dostęp jest z obu stron, szuflada "na wcisk" z koszami pod lub obok zlewu, zlew jednokomorowy z półociekaczem (jeśli brakuje blat roboczego), gniazda nablatowe, głęboka szuflada lub szafka z nerką albo karuzela na garnki i patelnie, półki wstawiane, mata do szuflad i na półki, położenie kartek papieru na szczytach szafek, jeśli zabudowa nie jest do sufitu i zostaje niewielki trudny do czyszczenia prześwit, niska ukryta szuflada na pokrywki, organizer na folie aluminiową i stretchową do szuflady z ząbkami . Liczy sie tez dobra armatura kuchenna.

Od siebie polecam tę od firmy Kuchinox
Obrazek
pelek
 
Posty: 316
Rejestracja: pn sie 31, 2015 9:13 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości