Jaką kupić koszulę

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Jaką kupić koszulę

Postautor: dzessie » wt sty 21, 2020 10:50 am

Był wątek o garniturach - niejeden - to czemu by i takiego nie stworzyć...
Potrzebuję czegoś nowego, białego, wyjściowego, bo to co mam... rozmiar niestety już za mocno sie zdezaktualizował :P
Nie stać mnie na niszowe cuda polecane przez jakiegoś pana Vintage, ale na coś za ok 200-250 zł (no chyba, że obecnie przecenili - tym lepiej :P) już tak. za te pieniądze można chyba oczekiwać niezłej jakości?
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 689
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Jaką kupić koszulę

Postautor: Kozaczek » wt sty 21, 2020 12:42 pm

Obecnie w wielu sklepach są wyprzedaże tak wiec mozna kupić niezłe koszule w dobrej cenie.
Z tanich koszul często zdarza mi się robić zakupy w Pawo - normalne ceny to 250-290zł, ale regularnie urządzają wyprzedaże -60% na wszystko, a wtedy spokojnie da się znaleźć koszule w przedziale 90-130zł, co uważam za bardzo dobrą cenę.
Spory wybor porządnych koszul mają również Lancerto oraz Wólczanka.

Polecam również zerknąć sobie na rodzaje kołnierzyków. Do koszuli eleganckiej pasuje najbardziej kołnierzyk włoski bo pozwala wyeksponować krawat.
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], kalinka i 6 gości