Gdzie kupić kozaki na zimę

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Gdzie kupić kozaki na zimę

Postautor: dzessie » ndz gru 15, 2019 10:35 am

Hej dziewczyny szukam dobrego sklepu z butami, w którym mogę kupić na zimę wygodne kozaki.

Macie jakieś sprawdzone miejsca, gdzie szukać dla siebie butów?
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 690
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Gdzie kupić kozaki na zimę

Postautor: monika89 » pn gru 16, 2019 12:23 pm

No właśnie sama będe musiała na dniach sobie zamówić jakies nowe buty. W tych samych butach chodze już od dobrych 6 lat i po prostu potrzebuję czegoś nowego Jeszcze zima nie przyszła tak wiec wspomagam sie butami jesiennymi czy adidasami, jednak prognoza pogody zapowiada, że styczń może być dość chłodny.

Przeglądałam sobie obuwie stacjonarnie,niczego sensownego dla siebie nie widziałam (masa butów na wysokich obcasach a sama szukam czegoś praktycznego, czyli najlepiej butów na grubych traperach, szczególnie,że nawet zimą lubię chodzić na długie spacery).

Fajne buty widziałam w sklepie Pantofelek, spodobały mi się te https://pantofelek24.pl/ser-pol-2-Kozaki-za-kolano.html
Obrazek
monika89
 
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am

Re: Gdzie kupić kozaki na zimę

Postautor: zuzia.gola » pn sty 09, 2023 1:50 pm

To ja zostawię ci namiar na sklep Zapato. W sieci bez problemu go znajdziesz. Fajne modele, w dobrych moim zdaniem cenach. Ten model może ci się spodobać
https://zapato.com.pl/ocieplane-kozaki- ... 28-zielony. Takie za kolano od kilku sezonów nie wychodzą z mody. Fajnie prezentują się zarówno w zestawieniu ze spódnicą jak i jeansami.
zuzia.gola
 
Posty: 141
Rejestracja: ndz kwie 27, 2014 6:00 pm

Re: Gdzie kupić kozaki na zimę

Postautor: Nala » pt sie 18, 2023 8:22 am

No nie wiem, może w sklepie obuwniczym?
Nala
 
Posty: 76
Rejestracja: śr sie 16, 2017 7:45 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron