Drukarka, etykiety + skaner do odczytów

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Drukarka, etykiety + skaner do odczytów

Postautor: dzessie » czw gru 05, 2019 10:42 am

Szukam jakiejś wydajnej drukarki, etykiet oraz skanera z przeznaczeniem do odczytów informacji zakodowanych w kodach kreskowych. Szukam jakiegoś dobrego współczynnika ceny do jakości. Możecie polecić mi coś z tego zakresu?
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 688
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Drukarka, etykiety + skaner do odczytów

Postautor: pelek » pt gru 06, 2019 12:23 pm

Proponuję poczytać jeszcze sobie o technologii obrazowania PRZM. W dużym skrócie polega o na na tym, że można skanować informacje zakodowane w kodach kreskowych ze znacznie większych odległości. Dzięki temu zwiększa się zarówno wydajność jak i efektywność pracy.
Można dekodować informacje z wielu różnych formatów mam tutaj na myśli przede wszystkim kody kreskowe 1D i 2D, kody Digimarc, kody OCR itd.
Na https://www.hyprotech.com.pl/inteligent ... o-takiego/ proponuję jeszcze doczytać.
pelek
 
Posty: 316
Rejestracja: pn sie 31, 2015 9:13 am

Re: Drukarka, etykiety + skaner do odczytów

Postautor: Samochooodwowa » ndz kwie 03, 2022 10:05 pm

Pozwolę sobie zostawić Wam link do tego sklepu - https://tonatuszu.pl/ Znajdziecie tam materiały eksploatacyjne do drukarek, różnych modeli. Bez problemu znajdziecie na pewno pasujące do Waszych. Mają w sprzedaży zarówno tonery oryginalne, jak i zamienniki. Ja zazwyczaj kupuję zamienniki, bo to wychodzi zdecydowanie taniej.
Samochooodwowa
 
Posty: 132
Rejestracja: ndz sie 26, 2018 7:05 pm


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości