Jak przymierzacie stroje kąpielowe

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Jak przymierzacie stroje kąpielowe

Postautor: dzessie » sob paź 19, 2019 11:38 am

W sieciówkach?Przymierzacie tylko górę czy i to i to?
Ostatnio byłam w galerii,babka wzięła strój do przymierzalni,wyszła żeby pokazać się koleżance(wyszła w stroju z przymierzalni zastanawia się ) i miała na sobie ten strój.Najlepsze jest to,że,majtki też miała na sobie (te ze stroju) na gołym ciele zastanawia się osobiście jak to zobaczyłam to stwierdziłam,że jest to mega niehigieniczne ,(tak,wiem rzeczy się pierze po zakupie)ale chodzi o sam fakt,przecież rozmiar gaci napisany jest na metce,można też przymierzyć na swoje gacie wNie kupię już chyba nigdy w sieciówkach dołu od stroju
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 689
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Jak przymierzacie stroje kąpielowe

Postautor: monika89 » czw paź 24, 2019 12:28 pm

Wcale coś takiego mi się nie podoba. Ogólnie dziwię się, ze dziewczyna nie zastanowila sie nad tym kto miał przed nia na sobie ten strój i czy przypadkiem jest to higieniczne. Niby są wkładki foliowe w majtkach ale w sumie nie jest to dobre zabezpieczenie. Sama mierze majtki bo muszę, już kilka razy zdarzyło mi sie, ze strój nie był odpowiedniej wielkości ale zawsze na bieliznę.

No i rzadko kupuje w sklepach stacjonarnych. Wołę kupować damskie stroje kąpielowe w sklepach internetowych. Jest o wiele taniej i wygodniej. Mogę sobie na spokojnie przymierzyć taki strój w domu a nie paradować po galeriach.
monika89
 
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am

Re: Jak przymierzacie stroje kąpielowe

Postautor: Marlena88 » pn kwie 27, 2020 1:35 pm

Bardzo ciekawe spostrzeżenia. Warto jeszcze dodać, że dobrze dobrany strój kąpielowy znacznie poprawi nasze samopoczucie w miejscu przebywania. Odsłanianie ciała jest dla większości z nas nadal krępujące dlatego też trzeba brac pod uwagę typ naszej figury. Znajdziemy w sieci grafiki opisujące najczęściej spotykane typy sylwetki jednak pamiętajmy o tym, że nasza figura może należeć do więcej niż jednej kategorii. Dla kobiet bardziej puszystych optymalny będzie komplet jednoczęściowy, dla szczupłych dwuczęściowy. Pamiętajmy także o wykorzystaniu zasad optyki, przykładowo do szerokich ramion bardziej pasuje bikini z szerokimi ramiączkami. Pozwoli to zrównoważyć proporcje sylwetki. Jeśli chodzi o bardziej popularne marki na naszym rynku, to wiele kobiet poleca kolekcję Gatta - https://www.gatta.pl/pl/stroje-kapielowe/
Marlena88
 
Posty: 8
Rejestracja: ndz cze 30, 2019 1:12 pm

Re: Jak przymierzacie stroje kąpielowe

Postautor: migotka » pt sie 14, 2020 8:52 pm

Kostium kąpielowy to bardzo ważny element garderoby każdej kobiety, szczególnie podczas sezonu letniego. Wybór nie zawsze jest prosty gdyż na rynku jest wiele modeli jednoczęściowych, jak i dwuczęściowych. Najlepiej będzie jak wybieramy względem przeznaczenia. Inaczej dobierzemy strój pływacki, a inaczej strój plażowy. W przypadku pierwszego ważne są praktyczne zalety, a w drugim bardziej estetyka. Nie możemy także zapominać o najważniejszmy czyli komforcie noszenia. Należy kierować się takimi kryteriami jak kształt naszej sylwetki, odpowiedni rozmiar oraz materiał z jakiego został wykonany. Warto jest rozważyć propozycje takich marek jak Undress Code - https://pl.undress-code.com/kategoria/swim ponieważ są wykonane z najwyższej jakości, zagranicznych materiałów. W sieci znajdziemy wiele opinii zadowolonych klientek, a na dobrą sprawę możemy się o tym same bardzo szybko przekonać składając zamówienie online :)
migotka
 
Posty: 73
Rejestracja: czw lis 08, 2018 3:59 pm


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron