Podrożowanie

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Podrożowanie

Postautor: dzessie » śr paź 16, 2019 8:37 am

Czy są tutaj osoby, które lubią podróżowanie?

Jakie miejsca byście polecili?

Sama mogę polecic Kraków oraz Toruń. Jedne z ładniejszych miast jakie widzialam.
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 689
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Podrożowanie

Postautor: monika89 » śr paź 16, 2019 9:35 am

Ja byłam kilka razy w Krakowie, w tym 2 razy po wize w sumie xD Ale jakoś nie wiem..wkurza mnie, że na rynku jeżdżą normalnie auta xD I w ogóle nie robi na mnie takiego wow xD
W Toruniu nie byłam V;) Podobnie w Poznaniu, ale tam np. w ogóle mnie nie ciągnie. A w Warszawie byłam kilka razy, ale tak na krótko, szybko, ze w sumie nie mam zdania o niej xD

Mogę polecić Bory Tucholskie, szczególnie organizowane tam spływy: piękna przyroda, jest to zdecydowanie jedno z ładniejszych miejsc w Polsce jakie byłam w stanie odwidzić, cenowo równiez nie jest drogo:
Spływ kajakowy tleń
Obrazek
monika89
 
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am

Re: Podrożowanie

Postautor: migotka » sob lut 22, 2020 7:33 pm

Podróżowanie to bardzo fajna sprawa, szczególnie jak uda nam się znaleźć na to wszystko czas. Ja tak się szykuję od dobrych dwóch lat i ciągle mi coś wypada związanego z pracą. Mam nadzieje, że w tym roku w końcu dopnę swego. Tak się zastanawiałam nad jedną rzeczą, czy nie zorganizować sobie wyjazdu na jakieś tropikalne wyspy we własnym zakresie. Patrzyłam jakie średnie ceny oferują biura podróży to trochę się przeraziłam. W sieci można znaleźć podobne zestawienia kosztów indywidualnie i wychodzie prawie połowę taniej. Natomiast głowny problem widzę w liniach lotnicznych bo z nimi są różne akcje. Dużo osób stara się otrzymać od linii sas odszkodowanie za odwołany lot. Szczerze to nie spodziewałam się czegoś takiego w 2020 roku. Jeśli macie jakieś doświadczenia w tej kwestii to podzielcie się nimi proszę. Pozdrawiam
migotka
 
Posty: 73
Rejestracja: czw lis 08, 2018 3:59 pm

Re: Podrożowanie

Postautor: Nala » pt wrz 29, 2023 6:22 am

Fajnie jest podróżować, ale niestety bardzo często zdarzają się sytuacje, na które niestety nie mamy żadnego wpływu, do czego zalicza się między innymi odwołanie lotu czy też jego przesunięcie. To sytuacja stresowa, z którą jednak możemy sobie jakoś poradzić, choćby żądać zadośćuczynienia. Zobacz tu, w jaki sposób można uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot i jakie czynności należy w tym kierunku zrobić. Trzeba walczyć o swoje.
Nala
 
Posty: 76
Rejestracja: śr sie 16, 2017 7:45 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron