Prezent dla chrzestnej

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Prezent dla chrzestnej

Postautor: dzessie » wt sie 20, 2019 6:03 am

Witam serdecznie. Piszę licząc na Wasze rady, bo obecnie stoję przed koniecznością zakupu jakiegoś podarunku z okazji urodzin mojej matki chrzestnej. Na co dzień dzielą nas tysiące kilometrów i niestety nie znam kompletnie jej upodobań, a kupić coś przecież muszę. Dostałam zaproszenie na przyjęcie urodzinowe a z tak zwaną "pustą ręką" nie wypada iść. To kobieta po sześćdziesiątce, to co o niej wiem (da się to zaobserwować), to że jest zadbana i bardzo dba o swój wygląd zewnętrzny.
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 689
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Prezent dla chrzestnej

Postautor: monika89 » wt sie 20, 2019 6:54 am

A może lepiej coś trwałego, co zostanie jej na pamiatke? Skoro sie nie widujecie, to na pewno milo jej bedzie miec cos, co bedzie jej o Tobie przypominać. A skoro lubi elegancki styl, to według mnie powinnaś kupić coś z bizuterii, może takie kolczyki z LaVivre? Ostatnio zamawiałam w sklepie i przyszy jeszcze ładniejsze niz wyglądały na zdjęciu Kryształy Swarovski pięknie się błyszczą.

Obrazek

Kosmetyki sie skoncza, a taki drobiazg zawsze się przyda ; )
Ostatnio zmieniony pn wrz 16, 2019 10:03 am przez monika89, łącznie zmieniany 1 raz
monika89
 
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am

Prezent dla chrzestnej

Postautor: macierzanka » czw wrz 05, 2019 3:06 pm

A może galanteria skórzana ? Marka ADAM BARON to tradycja,nowoczesność i dobry styl sam w sobie.Na naszym rynku istnieją od 25 lat,proponują wyroby z prawdziwej naturalnej skóry bydlęcej.Każda ich torebka podkreśla charakter kobiety,sprawia,że czuje się ona wyjątkowo i luksusowo. Marka ma wiele kolekcji,spory wybór wzorów i kolorów,które na pewno dopasujesz do upodobań chrzestnej.
macierzanka
 
Posty: 29
Rejestracja: czw wrz 07, 2017 5:07 pm

Prezent dla chrzestnej

Postautor: Kozaczek » pt wrz 13, 2019 1:05 pm

Cóż, opcji z tego zakresu wydaje się stosunkowo dużo. Nie chcę wchodzić w szczegóły, ale fakty są takie, że dziecko ma stosunkowo małe potrzeby. Dlatego dobrym pomysłem jest uruchomienie lokaty lub innej formy oszczędzania. Wpłata pewnych środków na jakiś instrument finansowy typu lokata lub konto oszczędnościowe, niesie ze sobą wiele korzyści. W ciągu kilkunastu lat oszczędzania, zwłaszcza, jeżeli robione jest to w regularny sposób, oszczędności z tego tytułu mogą być naprawdę bardzo duże.
Moim zdaniem, jest to jak najbardziej słuszna propozycja.
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Prezent dla chrzestnej

Postautor: pelek » pn gru 30, 2019 7:53 am

Trudno doradzić, ale sam wiem,ze jak nie mam pomysłu na prezent dla drugiej osoby to daję po prostu kwiaty.

Kwiaty to bardzo bezpieczna oraz uniwersalna opcja prezentowa i nie wiem czy jest jakaś kobieta, która nie byłaby zadowolona z faktu otrzymania kwiatów. Zobaczcie sobie jakie kwiaty ma na przykład ta kwiaciarnia Lublin http://www.kwiaciarnialublin.pl/
pelek
 
Posty: 316
Rejestracja: pn sie 31, 2015 9:13 am

Re: Prezent dla chrzestnej

Postautor: macierzanka » śr sty 15, 2020 7:05 pm

A może twojej matce chrzestnej do gustu przypadła by stylowa i elegancka lampa ?
Sklep https://lampykemar.pl/ ma w swojej ofercie lampy bezpośrednio od producenta,mogą to być żyrandole,lampy na biurko czy kinkiety,każdy z produktów jest wyjątkowy,świetnie pasuje do każdego wnętrza.
macierzanka
 
Posty: 29
Rejestracja: czw wrz 07, 2017 5:07 pm

Re: Prezent dla chrzestnej

Postautor: Nowamama » czw lut 13, 2020 1:59 pm

Z pewnością prezent już chrzestnej kupiłaś,ale okazji do wręczania podarunku jest w ciągu roku tak dużo,że na pewno kolejna propozycja ci się przyda.Proponuję podarować bliskiej ci osobie eleganckie perfumy do ciała z https://homemilano.pl/produkt/locherber ... -50-ml-12/
Są one subtelne,a jednocześnie wyraziste,a ich woń na długo pozostaje w pamięci.
Nowamama
 
Posty: 25
Rejestracja: śr sie 30, 2017 1:04 pm

Re: Prezent dla chrzestnej

Postautor: On_sam » ndz sie 23, 2020 3:00 pm

Perfumy to dość ryzykowny prezent jednak kupując w sprawdzonym miejscu jak https://exscenti.pl/ jest to niemal pewne że zapach przypadnie do gustu osobie obdarowanej. Do tego perfumy te są bardzo ładnie zapakowane więc wystarczy jakaś wstążka z kokardką i prezent zapakowany.
On_sam
 
Posty: 35
Rejestracja: wt sie 07, 2018 2:13 pm

Re: Prezent dla chrzestnej

Postautor: Samochooodwowa » ndz sty 02, 2022 12:20 am

Jeśli chrzestna lubi kwiaty to może jakiś kwiat i do tego fajna doniczka - https://www.sfmeble.pl/p/doniczki-wisza ... -set-biale ? Ja osobiście bardzo lubię otrzymywać takie prezenty :) Każda nowa roślinka bardzo mnie cieszy :) Też tak macie?
Samochooodwowa
 
Posty: 132
Rejestracja: ndz sie 26, 2018 7:05 pm

Re: Prezent dla chrzestnej

Postautor: ruda08 » wt sty 18, 2022 9:28 am

Ja chrzestnej kupuję zawsze kawę i kwiaty. Czasem jeszcze jakiś drobiazg dekoracyjny do domu.
ruda08
 
Posty: 56
Rejestracja: pn maja 19, 2014 10:52 am
Lokalizacja: Ostróda


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron