Gdzie kupujecie meble dla dzieci

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Gdzie kupujecie meble dla dzieci

Postautor: pelek » ndz cze 09, 2019 10:17 am

czeka mnie gruntowne urządzanie pokoju córki. Ma 7 lat i czas na wymianę dosłownie wszystkiego. Planujemy nowe łóżko, zakup biurka, mebli, nawet dywanu, gruntowny remont. Gdzie kupujecie ładne ale nie za drogie meble? ma mały pokój i myślałam też nad takim zestawem łóżko plus biurko no ale ceny ceny, nie mam worka pieniędzy.
Mogę podjechać nawet gdzieś dalej jeżeli by było korzystnie, tylko wtedy ten sklep musiał by być czynny w weekend.
Macie jakieś doświadczenia?
pelek
 
Posty: 316
Rejestracja: pn sie 31, 2015 9:13 am

Gdzie kupujecie meble dla dzieci

Postautor: dzessie » pn cze 10, 2019 9:57 am

Nie wiem gdzie mieszkasz ale w Piasecznie jest kilka sklepów z meblami i warto pojeździć aby zobaczyć czy nie mają tam na wyprzedaży mebli z ekspozycji. Takie meble można kupić często w lepszej cenie niz nowe meble a nie maja uszkodzeń, albo maja ale drobne. W Warszawie jest jeszcze większy wybór. Sama ostatnio odwiedziłam Ikeę, fajne mają rzeczy i meble są naprawdę ładne ale cenowo wbrew pozorom wcale tak tanio nie jest. Szczególnie jeśli chcesz kupić coś porządniejszego.

Możesz ewentualnie zerknąc sobie do sklepów online, całkiem ciekawe meble dla dzieci ma Edinos. https://www.edinos.pl/lozka-domek Mają tam takie domki:
Obrazek
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 689
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Gdzie kupujecie meble dla dzieci

Postautor: zuzia.gola » wt kwie 05, 2022 10:36 am

Ostatnio zamawiałem fotel biurowy do swojej firmy i niełatwo było znaleźć jakieś dobrej jakości. Po dłuższym namyśle skorzystałem z oferty sklepu SF Meble https://www.sfmeble.pl/c/fotele-biurowe-do-biura/ i nie żałuję. Realizacja zamówienia była ekspresowa a same fotele okazały się bardzo wysokiej jakości także polecam.
zuzia.gola
 
Posty: 128
Rejestracja: ndz kwie 27, 2014 6:00 pm


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości