W jakim sklepie mogę kupić ładną pościel

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

W jakim sklepie mogę kupić ładną pościel

Postautor: monika89 » pn maja 27, 2019 10:17 am

Doradzicie w jakim sklepie dostanę w dobrej cenie ładną pościel?

I wolicie bawełnę czy może korę?
monika89
 
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am

W jakim sklepie mogę kupić ładną pościel

Postautor: dzessie » pn maja 27, 2019 11:39 am

Czasami pościel pojawia sie w marketach, ale nie będzie na pewno wysokiej jakości. Sama ostatnio pościel w rozmiarze 200x220 https://i-posciel.pl/posciel-200x220 zamawiałam przez internet. I byłam zadowolona.Dobra cena ale jakość wykonania bardzo dobra.

Gwarancją komfortu są pościele z bawełny. Naturalny materiał zapewnia m.in. doskonałą przepuszczalność powietrza. Pościel taka
będzie dobrej jakości
będzie dobrze przepuszczała wilgoć
jednoczesnie będzie przyjemna dla ciała

Odradzam natomiast kupowanie pościeli całkowicie z syntetyków. Nie jest to jednak zdrowe.
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 689
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: W jakim sklepie mogę kupić ładną pościel

Postautor: motocyklista » wt lis 22, 2022 10:12 pm

W sumie to dobra opcja.
motocyklista
 
Posty: 46
Rejestracja: ndz sie 06, 2017 3:17 pm

Re: W jakim sklepie mogę kupić ładną pościel

Postautor: migotka » ndz lis 27, 2022 8:32 pm

Fakt, wybór pościeli nie należy do najłatwiejszych. Wszystko za sprawą możliwości jakie mamy w dzisiejszych czasach. Nie ma się co oszukiwać ale dużo produktów pozostawia wiele do życzenia w kwestii jakości. A jakby nie patrzeć to taki zestaw pościeli kupujemy zazwyczaj na długie lata. Sprawy dodatkowo się komplikują gdy mamy alergię. Jest to bardzo uciążliwe i nie pozostaje nic innego niż wybór specjalistycznej pościeli. Jeżeli chodzi o materiał to ciekawym rozwiązaniem jest pościel systetyczna. Wyróżnia się wysoką wytrzymałością i można ją prać nawet w temperaturach do 60 stopni. Zobaczcie zresztą przykładowe kołdry puchowe - https://www.luksusowysen.pl/koldrypuchowe warte waszej uwagi. Zastosowanie do ich wypełnienia puchu z gęsi da nam wyjątkowy komfort podczas snu.
migotka
 
Posty: 73
Rejestracja: czw lis 08, 2018 3:59 pm


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron