Walentynki, Walentynki...

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Walentynki, Walentynki...

Postautor: macierzanka » śr sty 16, 2019 1:30 pm

Zbliża się święto zakochanych,jaki prezent podarujecie swoim bliskim,jakie prezenty powinno dawać się ukochanej osobie?
macierzanka
 
Posty: 29
Rejestracja: czw wrz 07, 2017 5:07 pm

Walentynki, Walentynki... kup bieliznę

Postautor: Nowamama » śr sty 16, 2019 4:00 pm

Żeby trafić w gust, trzeba swoja ukochaną lub ukochanego dobrze znać. Kiedy mamy na myśli związek długoletni, można podarować kobiecie bieliznę. W sklepie można znaleźć sporo propozycji bielizny satynowej, koronkowej, wyjątkowej. Kobiety lubią piękne rzeczy, a dodatkowo będą zachwycone faktem, że jest to bielizna polskich, znanych,cenionych w świecie marek.
Nowamama
 
Posty: 25
Rejestracja: śr sie 30, 2017 1:04 pm

Walentynki, Walentynki...

Postautor: pelek » czw sty 24, 2019 1:54 pm

Wiem, że walentynki sa jedna wielka komercją, jednak staramy sie obchodzić te święto i jestem zdania, że wręczenie prezentu bliskiej osobie jest na pewno czymś miłym. Nie musi być to drogi prezent,wystarczy po prostu podarować coś co zaakcentuje, ze o tej drugiej osobie pomyśleliśmy.
W zeszłym roku zamówiłem dla żony kubeczek z napisem. W tym roku zastanawiam się nad koszulką.
Oczywiście zarezerwowaliśmy już miejsce w restauracji na kolację.
Ostatnio zmieniony pn lut 04, 2019 12:13 pm przez pelek, łącznie zmieniany 1 raz
pelek
 
Posty: 316
Rejestracja: pn sie 31, 2015 9:13 am

Walentynki, Walentynki...

Postautor: misza » śr sty 30, 2019 7:06 pm

Od siebie zaproponuje coś bardziej tradycyjnego ;) a mianowicie kwiaty.. juz kilka razy zamówiłem przez internet i kwiatowa przesyłka dostarczyla ladny bukiet na podany adres (raz nawet na wieś trafili :D) generalnie sie nie zawiodlem, jesli ktos chce wyslac fajny bukiecik warto z nich skorzystac, sa naprawde tani i profesjonalni
misza
 
Posty: 9
Rejestracja: śr wrz 28, 2016 9:29 am

Re: Walentynki, Walentynki...

Postautor: elena » sob gru 28, 2019 11:41 am

To najlepsza okazja by podarować coś unikalnego i wyjątkowego np. biżuterię z kolekcji Love Love. https://www.apart.pl/kolekcje/love
elena
 
Posty: 21
Rejestracja: pn cze 22, 2015 7:47 pm

Re: Walentynki, Walentynki...

Postautor: On_sam » wt lip 28, 2020 5:04 pm

Jak dla mnie idealnym prezentem na walentynki jest wspólny wyjazd na weekend w jakieś romantyczne miejsce. Osobiście myśle nad https://www.grapehotel.pl/ na następny rok. Z tego co widziałem mają piękny ogród i pokoje z balkonami, do tego restauracja z wyjątkowymi ptrawami.
On_sam
 
Posty: 35
Rejestracja: wt sie 07, 2018 2:13 pm

Re: Walentynki, Walentynki...

Postautor: migotka » wt gru 14, 2021 8:39 pm

Co roku spotykamy się w tym samym wątku odnośnie Walentynek. Trudno nie zgodzić się, że to jedno z ważniejszych dni w ciągu całego roku. Trendy potrafią się bardzo dynamicznie zmieniać jednak musimy zdać sobie sprawę czy chcemy za nimi podążać. Wydawanie dużych sum pieniędzy na prezenty, nie zawsze daje oczekiwany rezultat. Większość pomysłów niestety jest mało praktyczna i ląduje gdzieś na dnie przysłowiowej szuflady. Natomiast zawsze możemy wybrać uniwersalny prezent w postaci pięknego bukietu kwiatów. Odpowiedź na to ile róż na walentynki wybrać znajdziemy w tym poradniku - https://www.roseduchateau.com/blog/kwia ... a-prezent/ Z jego pomocą osiągniemy postawiony wcześniej cel.
migotka
 
Posty: 73
Rejestracja: czw lis 08, 2018 3:59 pm

Re: Walentynki, Walentynki...

Postautor: Samochooodwowa » ndz sty 15, 2023 9:02 pm

Jeśli chcecie spędzić walentynki w restauracji to już teraz trzeba rezerwować miejsce. W Ząbkach pod Warszawą polecam tę restaurację - https://naskrajnej.pl/2022/12/01/polska-dziczyzna/ . Serwują dania kuchni polskiej, w tym - staropolskiej. Menu mają szerokie i naprawdę smaczne. Miejsce jest też bardzo klimatyczne, idealne na randkę :)
Samochooodwowa
 
Posty: 132
Rejestracja: ndz sie 26, 2018 7:05 pm


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron