Czy ktos ma biale płytki w łazience

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Czy ktos ma biale płytki w łazience

Postautor: dzessie » wt wrz 11, 2018 10:34 am

Jak sie sprawdzają?

Sam obawiam sie ich czyszczenia ale łązienka jest mala tak więc może takie płytki optycznie ją powieksza?
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 690
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Czy ktos ma biale płytki w łazience

Postautor: monika89 » śr wrz 12, 2018 6:15 am

Białe płytki w małej łazience będa dobrym rozwiązaniem.Wbrew pozorom o wiele łatwiej się je czyści niż płytki w ciemnych kolorach z uwagi na to, że na jasnym kolorze nie widać kurzu oraz nie widać kamienia czy kropelek wody. Ciekawą kolekcją płytek do łazienki jest All in White od firmy Tubądzin. Dekory maja wiele faktur,tak wiec łazienkę mozna zaplanować w ciekawy sposób.

Nie zapomnij równiez o dużym lustrze, bo duże lustro równiez optycznie powiększy pomieszczenie.
monika89
 
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am

Czy ktos ma biale płytki w łazience

Postautor: Kozaczek » czw kwie 04, 2019 9:47 am

Ja aktualnie mam białe płytki w łazience, chociaż nie byłem do nich przekonany Żona jednak uparła się na białe płytki, tak wiec postanowiłem się z nią nie kłócić. I szczerze to również jestem zadowolony, jak osoba powyżej. Dobrze się sprawdzają, wygladają ciekawie. Poza tym łatwo można doprowadzić je do czystości.

W łazience postawiliśmy na łączenie bieli z drewnem jak na zdjęciu poniżej ( tak poza tym to sporo pomysłów aranzacyjnych znajdziecie tutaj deante.pl/pl/Metamorfozy-wnetrz )

Obrazek
Kozaczek
 
Posty: 478
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości