Dobry koń i po błocie, a traktor?

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Dobry koń i po błocie, a traktor?

Postautor: iwaniuk82 » sob lis 19, 2016 10:10 pm

Dobry wieczór,

Nie mam jakichś specjalnych zachcianek, ale tematu nie znalazłem, a sprawa raczej do znawców sprzętu ciężkiego-ziemnego. Otóż miesiąc temu, podczas siania ozimego jęczmienia w mojej Wólce Pęcherskiej nawalił mi wielowielowieloletni Ursusik i akurat na 1 listopada miałem już kolejnego znicza do odpalenia, bo się chłopak zdusił i zasnął na wieki. Jako, że w tym sprzęcie od dawna nie grzebałem, to potrzebuję teraz na szybko kupić jakąś fajną, dobrą używkę, a że się nie znam zbytnio, to nie wiem co wybrać - http://www.mascus.pl/rolnictwo/uzywane-traktory/valtra - a nie chcę kupować szajsu za grosze, który mi padnie po roku-dwóch latach. Może znajdą się wśród was znawcy tematu i polecą jakieś cudo w dogodnej używanej cenie?

Kłaniam się nisko.
N'utilisez pas staxyn chez les patients avec la porte aprГЁs avoir femmes prГ©mГ©nopausГ©es en phase folliculaire que celles en phase lutГ©ale.
iwaniuk82
 
Posty: 4
Rejestracja: czw kwie 16, 2015 2:32 pm

Re: Dobry koń i po błocie, a traktor?

Postautor: zuzia.gola » śr paź 19, 2022 6:04 am

Traktory oczywiście zawsze się sprawdzają i wydaje mi się, że teraz tylko z nich się korzysta. Jednak oczywiście trzeba wziąć pod uwagę to, że teraz różnego rodzaju maszyny rolnicze mogą się psuć lub potrzebują raz na jakiś czas zamiennych części. Jeśli będą one i Wam potrzebne, to zerknijcie na stronę https://www.aldomarket.pl/ . Tam macie części, filtry, oleje, smary i wiele innych.
zuzia.gola
 
Posty: 128
Rejestracja: ndz kwie 27, 2014 6:00 pm

Re: Dobry koń i po błocie, a traktor?

Postautor: Samochooodwowa » sob sie 05, 2023 9:53 pm

Maszyny rolnicze to fundament współczesnego rolnictwa, pozwalając na wydajne i zrównoważone gospodarowanie ziemią. Wśród nich, pługi odgrywają niezastąpioną rolę w przygotowaniu gleby do uprawy. Aby jednak zapewnić, że maszyny będą działać bezawaryjnie, konieczne jest ich odpowiednie utrzymanie. Lemiesze, będące kluczowymi elementami pługów, muszą być utrzymane w doskonałym stanie. Warto więc zadbać o regularną konserwację oraz zastanowić się nad wymianą tych elementów, gdy już ulegną zużyciu. Na stronie https://www.harder-parts.com/lemiesz znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości lemieszy do pługów, które pozwolą Ci utrzymać maszyny w optymalnej kondycji.
Samochooodwowa
 
Posty: 132
Rejestracja: ndz sie 26, 2018 7:05 pm

Re: Dobry koń i po błocie, a traktor?

Postautor: KaroGro » ndz sie 06, 2023 10:48 pm

Dobry traktor to podstawa
KaroGro
 
Posty: 92
Rejestracja: śr lip 22, 2015 10:30 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron