Problem ze swędzeniem dłoni

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Problem ze swędzeniem dłoni

Postautor: monika89 » pt cze 09, 2023 9:12 am

Witam. We wtorek zaczęły swędzieć mnie dłonie, pojawiły się zmiany ropne, wycisnęłam kilka i rozniosło się:( Posmarowałam Tormentiolem, owinęłam bandazem i niestety porobily się takie rany. Jutro spróbuję się dostać do rodzinnego, czy moze podjechać do szpitala i jest szansa że coś pomogą?
Dodam, ze jakiś czas temu dłonie były suche i ulgę przynosiło trzymanie ich pod bardzo ciepła woda, potem nawilżenie
monika89
 
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am

Re: Problem ze swędzeniem dłoni

Postautor: Kozaczek » pt cze 09, 2023 1:32 pm

Alergia kontaktowa masz na coś uczulenie może na hybrydy, lakiery albo lampę uv. Wypryski z tym płynem to osocze i to się nie roznosi tylko przy drapaniu zwiększa obszar.. na te rany psikaj kilka razy dziennie octenisept albo mocz dłonie w roztworze manganianu potasu i duuzo nawilżaj możesz spać w rękawiczkach bawełnianych od rodzinnego może coś dostaniesz mocniejszego a jak nie to dermatolog.

Nie wiem jakich kosmetyków do skóry używasz, ale przetestuj sobie koniecznie kosmetyki na atopowe zapalenie skóry w verdelab.pl Są dedykowane przy takich problemach.
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Problem ze swędzeniem dłoni

Postautor: Nala » śr sie 16, 2023 10:33 am

To może najlepiej byłoby udać się po prostu do dermatologa?
Nala
 
Posty: 76
Rejestracja: śr sie 16, 2017 7:45 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości