Maszyny Budowlane

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Maszyny Budowlane

Postautor: darioo » pt mar 21, 2014 12:25 pm

Witam

Nawiążę współpracę z firmami z powiatu Piaseczyńskiego zajmującymi się sprzedażą maszyn budowlanych.

Nie znalazłem odpowiedniego wątku więc piszę tutaj, mam nadzieje że administracja wybaczy.

http://www.maszynybudowlane24h.pl
ul. Świeradowska 51-57/102A
50-559 Wrocław
tel. +48 71 722 33 28
darioo

Re: Maszyny Budowlane

Postautor: Falkon » śr maja 20, 2015 11:13 am

To już raczej bym starał się uderzyć tutaj - oferteo.pl/wynajem-sprzetu-budowlanego na pewno sporo firm tam się porusza i można znaleźć więcej zleceń. Zresztą oferteo w ostatnim czasie zrobiło naprawdę dość potężny skok jeśli chodzi o wzrost osób korzystających z serwisu. Zlecenia praktycznie nie zostają bez odzewu, a maszyny budowlane to jakby nie patrzeć dość ciężki kawałek chleba.
Falkon

Maszyny Budowlane

Postautor: Kamilka75 » pt sie 24, 2018 4:09 pm

Ja również chciałam podjąć współpracę, jeśli chodzi o najem maszyn budowlanych. Dokładniej mąż rozkręca firmę i nie na całe wyposażenie wystarczy mu pieniędzy. Jestem ciekawa, kogo mi polecicie w tym zakresie. Dodam jeszcze, że interesuje mnie ktoś, kto wykorzystuje takie maszyny ndt24.pl do sprawdzania urządzeń na firmie. Chcemy skontrolować ich stan przed użytkiem.
Kamilka75

Re: Maszyny Budowlane

Postautor: jotek82 » czw cze 23, 2022 10:24 am

Nie mam informacji na temat maszyn budowlanych, ale w wielu działach produkcji, w obróbce ręcznej i maszynowej firmy korzystają z pasty diamentowej. Im lepszej jest ona jakości, tym przyjemniejsza praca szlifierska, polerska i ścierająca. Zachęcam do zajrzenia na stronę producenta: https://pasta-diamentowa.pl/
jotek82

Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego