Jakiego prawnika z Piaseczna polecacie?

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Jakiego prawnika z Piaseczna polecacie?

Postautor: dzessie » śr kwie 18, 2018 9:53 am

Chodzi tutaj o podział ziemi po zmarłych dziadkach. Ziemi jest niewiele, ale ma sporą wartość ponieważ można ją przekształcić łatwo na działki budowlane. Niestety znikąd znalazło się wielu chętnych spadkobierców.
Polecicie kogo można byłoby się w tej sprawie poradzić?
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 690
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Jakiego prawnika z Piaseczna polecacie?

Postautor: monika89 » śr kwie 18, 2018 11:36 am

Jak ma być tanio lub za darmow, to dopytaj na forum prawnym. Ewentualnei zgłoś się po jakąś darmową poradę prawną. Takowe można uzyskać np przy uczelniach wyższych na których kształcą się prawnicy. W ramach kół naukowych udzielają takich bezpłatnych porad.
monika89
 
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am

Jakiego prawnika z Piaseczna polecacie?

Postautor: dzessie » śr kwie 18, 2018 1:38 pm

Monika chyba mnie tutaj nie zrozumiałaś. Nie chodzi tanio ale chodzi dobrze. Na forum prawnym już się zapytałam. Ale od wczoraj nie dostałam żadnej odpowiedzi tak wiec podejrzewam,że forum jest martwe i nikt tam sie nie udziela ( albo raz na ruski rok). Poza tym sprawa toczy się tutaj o całkiem spore pieniadze. Chcę aby była poprowadzona porządnie.
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 690
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Polecam adwokata Michała Rosa

Postautor: Kacperek » śr kwie 18, 2018 8:00 pm

Awatar użytkownika
Kacperek
 
Posty: 1734
Rejestracja: śr maja 13, 2009 5:48 am
Lokalizacja: Powiat Piaseczyński

Jakiego prawnika z Piaseczna polecacie?

Postautor: monika89 » czw kwie 19, 2018 8:46 am

To szukaj specjalistycznych kancelarii, które zajmują się takimi a nie innymi dziedzinami prawa. Którzy znają przepisy i są z nimi na bieżąco.
Ostatnio zmieniony ndz kwie 29, 2018 10:20 am przez monika89, łącznie zmieniany 1 raz
monika89
 
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am

Jakiego prawnika z Piaseczna polecacie?

Postautor: dzessie » czw kwie 19, 2018 10:21 am

Dziękuję za namiary. Skontaktuję się z obydwoma prawnikami. Orientujecie się jeszcze ile może kosztować poprowadzenie takiej sprawy?
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 690
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Jakiego prawnika z Piaseczna polecacie?

Postautor: monika89 » czw kwie 19, 2018 1:37 pm

Trudno stwierdzić, bo wyceny odbywają się indywidualnie, na podstawie wiedzy i zasobów jakie trzeba będzie włożyć, aby uzyskać zadowalający efekt.
Zwykle jest tak, że umawiacie się na daną kwotę za efekt końcowy. Ewentualnie rozliczenie, za każdą kolejną rozprawę. Wszystko jest do dogaddania.
monika89
 
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 6 gości

cron