Co Wam sprawdziło sie urządzając wnętrza?

Masz firmę, jesteś osobą prywatną masz swoją stronę internetową? Znasz fajny i ciekawy adres strony internetowej związanej z powiatem piaseczyńskim? Pokaż stronę innym.

Moderator: GTW

Co Wam sprawdziło sie urządzając wnętrza?

Postautor: dzessie » wt sie 25, 2020 5:54 am

Jak w temacie :)

Co Wam sie dobrze sprawdzilo a czego nie polecacie?
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 689
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Co Wam sprawdziło sie urządzając wnętrza?

Postautor: monika89 » wt sie 25, 2020 6:30 am

Oj sporo tego, a nade wszystko praktyczność i łatwość w utrzymaniu dosłownie wszystkiego - ale te cechy były dla mnie priorytetem i rezygnowałam dla nich z walorów estetycznych jeśli tychże nie spełniały ;) nie żałuję - nie jestem już w wieku kiedy walory estetyczne rekompensują wkładaną pracę w utrzymanie lub niewygodę użytkowania (jak byłam młoda, to dawało radę ;))
Pompa ciepła, suszarka, piekarnik parowy, druga łazienka, zadaszony taras i LOKALIZACJA przede wszystkim (cisza, spokój, blisko sklep i przedszkole, i najważniejsze: fantastyczni sąsiedzi).
Z dekoracji warto jest postawić na efektowne oświetlenie:
https://www.elampy.pl/sufitowe/1736-lam ... biala.html
Takie lampy budują nastrój;
Obrazek
monika89
 
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am

Re: Co Wam sprawdziło sie urządzając wnętrza?

Postautor: Samochooodwowa » czw lut 03, 2022 6:44 pm

Ja uważam, że super sprawą są świetlne dekoracje jak np oświetlenie szafy - https://oktobiz.pl/dlaczego-warto-wybra ... lenie-led/ Nie dość, że to praktyczne to ponadto wygląda to po prostu fajnie. Ledowe diody są energooszczędne więc np podświetlać nimi schody spokojnie całą noc można, będzie można się bezpieczie przemieszać a nie odbije się to na rachunkach za prąd.
Samochooodwowa
 
Posty: 132
Rejestracja: ndz sie 26, 2018 7:05 pm


Wróć do Strony firm i mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości