W jakiej formie ulotki dla mieszkańców?

To miejsce jest do opisywania ciekawych miejsc w gminie Tarczyn. Znasz nowe, ciekawe, atrakcyjne miejsca w Tarczyn? Podziel się nimi ze wszystkimi. Rozrywka, lokale, restauracje, kultura, sztuka.

Moderator: GTW

W jakiej formie ulotki dla mieszkańców?

Postautor: NAJANNALEE93 » czw lut 12, 2015 1:08 pm

Witam:) zamierzamy w naszej restauracji przeprowadzić promocję, by zachęcić nowych klientów do odwiedzania naszego miejsca, jednak nie do końca wiemy w jaki sposób moglibyśmy dotrzeć do mieszkańców. Jak myślicie? Czy ulotki np. z 10% procentowym rabatem na zakup dań w naszej restauracji sprawdziłyby się? Chcielibyśmy zamówić jakąś większą ilość takich ulotek, ale z własnym projektem i w dobrej jakości? Czy drukarnia cyfrowa sprawdzi się przy takim zleceniu? Moglibyście jakąś polecić? Zależy nam bardzo na czasie:)
NAJANNALEE93
 
Posty: 3
Rejestracja: śr kwie 23, 2014 10:03 am

Re: W jakiej formie ulotki dla mieszkańców?

Postautor: Lance87 » pn lut 16, 2015 12:16 pm

Myślę, że jeśli nie będą to zwykłe ulotki (ludzie często wrzucają je od razu do kosza), tylko właśnie z jakimś kuponem rabatowym, to świetnie się sprawdzą jako forma promocji. Drukarnia cyfrowa zrobi wam takie coś bez problemu, szybko i sprawnie. Może warto zlecić takie rzeczy jakiejś drukarni internetowej?
Lance87
 
Posty: 8
Rejestracja: śr maja 14, 2014 12:50 pm

W jakiej formie ulotki dla mieszkańców?

Postautor: baskaka80 » wt lut 17, 2015 7:29 pm

Lance87 pisze:Myślę, że jeśli nie będą to zwykłe ulotki (ludzie często wrzucają je od razu do kosza), tylko właśnie z jakimś kuponem rabatowym, to świetnie się sprawdzą jako forma promocji. Drukarnia cyfrowa zrobi wam takie coś bez problemu, szybko i sprawnie. Może warto zlecić takie rzeczy jakiejś drukarni internetowej?


jeśli ma to być większe zamówienie do tego z własnym projektem również zastanowiłbym się nad opcją drukarni internetowej np polishdruk.pl/drukarnia. tutaj konkurencja jest duża i może również znajdzie się jakaś promocja jak wasze kupony rabatowe
Ostatnio zmieniony czw mar 05, 2015 5:46 am przez baskaka80, łącznie zmieniany 1 raz
baskaka80
 
Posty: 11
Rejestracja: pt sty 09, 2015 12:06 pm

Re: W jakiej formie ulotki dla mieszkańców?

Postautor: Charlie84 » czw lut 19, 2015 8:23 pm

takie ulotki na pewno przyciągną do waszej restauracji klientów (każdy lubi promocje ), a co do drukarni to zgadzam się opcja internetowa będzie najtańsza, ale jeśli zależy wam bardzo na czasie i nie chcecie czekać aż zamówienie do was dojdzie możecie poszukać jakiejś drukarni obok siebie :) niestety podejrzewam, że koszty wtedy będą odrobinę wyższe ;)
Charlie84
 
Posty: 12
Rejestracja: czw maja 22, 2014 5:32 pm

W jakiej formie ulotki dla mieszkańców?

Postautor: ekogeneva2166 » ndz lut 22, 2015 10:53 pm

Mnie by najbardziej przerażało to, że trzeba w to zaangażować grafika... Oznacza to również, że trzeba mu zapłacić jeśli samemu nie potrafi się wykonać grafiki ulotki. Poszukaj takiej drukarni, która miałaby u siebie na pokładzie grafika, bo on od razu przystosuje Twój projekt, jeśli go masz, by wydrukować u nich bez przeszkód, a gdyby się zdarzyło, że nie potrafisz tego zaprojektować, on pomoże.
ekogeneva2166
 
Posty: 9
Rejestracja: ndz maja 18, 2014 10:07 am

W jakiej formie ulotki dla mieszkańców?

Postautor: rafaldworak » śr paź 03, 2018 8:00 am

Samemu nie ma, to sensu. Trzeba znać jakiś program graficzny itp. Dobrze "zaprzyjaźnić" się z jakąś drukarnią i stale korzystać z jej usług. U mnie się to sprawdza z manuprintshop.pl Manu Print Shop w Warszawie. Jeszcze mnie nie zawiedli
rafaldworak
 
Posty: 4
Rejestracja: czw wrz 20, 2018 12:27 pm

W jakiej formie ulotki dla mieszkańców?

Postautor: dzessie » pt kwie 05, 2019 6:37 am

No bo trzeba Ulotka ma być nie tylko dobrze wydrukowana ale również oferować ciekawą treść oraz przyciągać oko. Sama widziałam wiele ulotek, które dla oszczędności były przygotowane samodzielnie, ale tak słabo, ze aż bolało, jak sie na nie patrzyło.....

Poza tym jeśli chcecie zaoszczedzić na grafiku, polecam zajrzeć sobie do drukarni Openprint i zorientować się czy jest tam jeszcze promocja dla nowych klientów.Dzięki tej promocji mozna dostać projekt ulotki czy wizytówki w gratisie, jeśli jeszcze nigdy się u nich nie zamawiało. openprint.pl
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 688
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

W jakiej formie ulotki dla mieszkańców?

Postautor: monika89 » pt maja 03, 2019 6:47 am

NAJANNALEE93 pisze:Witam:) zamierzamy w naszej restauracji przeprowadzić promocję, by zachęcić nowych klientów do odwiedzania naszego miejsca, jednak nie do końca wiemy w jaki sposób moglibyśmy dotrzeć do mieszkańców. Jak myślicie? Czy ulotki np. z 10% procentowym rabatem na zakup dań w naszej restauracji sprawdziłyby się? Chcielibyśmy zamówić jakąś większą ilość takich ulotek, ale z własnym projektem i w dobrej jakości? Czy drukarnia cyfrowa sprawdzi się przy takim zleceniu? Moglibyście jakąś polecić? Zależy nam bardzo na czasie:)


Jak najbardziej warto jest dać wykonanie projektu do profesjonalnego studia graficznego. Dzięki temu będziesz miała pewnosć tego, ze projekt zostanie wykonany porzadnie oraz ciekawie.Dobry grafik sprawi, ze od razu zacznie przyciągać oko....
Jesłi mogę polecić tutaj jakąś drukarnię to będzie to drukarnia Fingerprint. https://www.fingerprint.pl Ludzie pracujący w drukarni bardzo pomocni, mili i profesjonalni. Szybki wydruk ulotek oraz wizytówek dla mojej firmy w bardzo dobrej cenie. Studio dba o jakość swoich usług. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam ;) Bo jak na razie z usług tej drukarni byłam najbardizej zadowolona. Wszystko mozna tam załatwić za pomoca maila.
monika89
 
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am

Re: W jakiej formie ulotki dla mieszkańców?

Postautor: dzessie » śr cze 16, 2021 8:20 am

Dorzuce od siebie jeszcze namiary na jedną drukarnię. Mianowicie Copy shop https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/roll-up/

Drukarnia oferuje na przykląd
druk notesów
druk papieru firmowego
druk kopert
czy innych materiałów reklamowych na przyklad na eventy

Drukarnia mieści się w Krakowie ale polecam sie tym tak do konca nie sugerowac bo jest w stanie jak najbardziej zrealizować zlecenia na odległość. Kilka razy korzystałem z ich pomocy, wszystko wykonane terminowo, w solidnej jakości.
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 688
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: W jakiej formie ulotki dla mieszkańców?

Postautor: Samochooodwowa » pn lut 21, 2022 7:56 pm

Najlepiej to chyba papierowej co nie? Tutaj http://intbau.eu/kosztuje-projekt-ulotki/ poczytajcie sobie o tym temacie. Ważne jest dobrze zaprojektować ulotkę by była ciekawa i atrakcyjna dla odbiorcy. Musi przykuwać uwagę, wyróżniać się spośród innych ulotek reklamowych, to ważne.
Samochooodwowa
 
Posty: 132
Rejestracja: ndz sie 26, 2018 7:05 pm


Wróć do Rozrywka w gminie Tarczyn

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości