Nowe Radiowozy w Konstancinie

Pisz tutaj o wszystkim co działo się przez ostatnich parę tygodni w Konstancin-Jeziorna, oraz o tym co wydarzyć się może.

Moderator: GTW

Nowe Radiowozy w Konstancinie

Postautor: grejf » śr lut 28, 2007 3:53 pm

Komisariat policji w Konstancinie otrzymał w końcu roku dwa nowe radiowozy - fiaty stillo, które są wykorzystywane do pracy operacyjnej. Kluczyki do radiowozów Komendantowi Komisariatu w Konstancinie - asp. szt. Zbigniewowi daszyńskiemu wręczali Burmistrz Marek Skowroński i Przewodniczący Rady Miejskiej Ignacy Gołębiowski.

Komendant Powiatowej Policji w Piasecznie insp. zestaw Leicht dziękował władzom Konstancina za hojność i zapowiedział, że około połowy roku nastąpi otwarcie nowego komisariatu policji w Jeziornie, radiowozy poświęcił Ks. Proboszcz Leszek Jackowski.

Radiowozy kosztowały prawie 90 tys., gmina Konstancin-Jeziorna dała na ten cel 40 tys. złotych

Jak się chce to i można :wink:
- pozycjonowanie stron - witam Serdecznie :)
- Serwis powiat piaseczyński - zaprasza Serdecznie do umieszczania darmowych ogłoszeń
- Zareklamuj się w serwisie - więcej informacji na Reklama w Serwisie Powiat Piaseczyński - Zapraszamy.
Awatar użytkownika
grejf
 
Posty: 186
Rejestracja: sob lut 24, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Konstancin Jeziorna

Postautor: Martin » śr lut 28, 2007 4:00 pm

Ciekawy jestem, co wchodzi w zakres typowej pracy operacyjnej policji? Fiat, to nie jest demon szybkości..., ale lepszy rydz niż nic ;)
Fajnie, ze gmina dorzuciła się do tych aut.

Może to w związku z planem uruchomienia linii nocnej z Warszawy do Konstancina (reforma tras linii nocnych do Konstancina), żeby mieli czym dojechać, jak będzie się coś działo na trasie nocnej linii (żart)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: grejf » śr lut 28, 2007 4:23 pm

Martin wcale bym się tu nie zdziwił, że pierwsze kroki w tym kierunku to 2 "radiowozy" + nowy komisariat Policji, a

Informacja dla kierowców jeżdzacych trasą Konstancin - Warszawa jezdzi srebra Vectra nowa 3.0 V6 Turbo mają ciekawy wyświetlacz z tylu na szybie np, "zapnij pasy" co wpiszą to im się wyswietla 8) Mayami Vice mają czym ścigać, no nie wspomnę o mondeo i focusach I proszę uważać na zakręt wyjeżdzajac z Konstancina w kierunku Warszawy przed stacją benzynową Shell zakęt wchodzi w zakręt w tym roku już wymieniono 7 ogrodzeń !!!
- pozycjonowanie stron - witam Serdecznie :)
- Serwis powiat piaseczyński - zaprasza Serdecznie do umieszczania darmowych ogłoszeń
- Zareklamuj się w serwisie - więcej informacji na Reklama w Serwisie Powiat Piaseczyński - Zapraszamy.
Awatar użytkownika
grejf
 
Posty: 186
Rejestracja: sob lut 24, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Konstancin Jeziorna

Postautor: Martin » śr lut 28, 2007 6:08 pm

grejf pisze:wcale bym się tu nie zdziwił, że pierwsze kroki w tym kierunku

Takie było moje pierwsze skojarzenie, jak przeczytałem Twój post o nowych radiowozach :roll:
Może mylne, ale... pożyjemy i zobaczymy.
grejf pisze:Informacja dla kierowców jeżdzacych trasą Konstancin - Warszawa

Kiedyś jeździłem tą trasą i muszę przyznać, że niezłe bryki u Was jeżdżą ;)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: grejf » śr lut 28, 2007 6:34 pm

Zgadza się dlatego złożyli sie na Vectre 3.0 V6 Turbo 260KM :wink: Czasem mondeo 2.5 V6 nie dawało sobie rady zapewne, a na tej trasie amatorów szybkiej jazdy nie brakuje :o
- pozycjonowanie stron - witam Serdecznie :)
- Serwis powiat piaseczyński - zaprasza Serdecznie do umieszczania darmowych ogłoszeń
- Zareklamuj się w serwisie - więcej informacji na Reklama w Serwisie Powiat Piaseczyński - Zapraszamy.
Awatar użytkownika
grejf
 
Posty: 186
Rejestracja: sob lut 24, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Konstancin Jeziorna

Postautor: Skuci » ndz mar 04, 2007 3:41 pm

Ale na większej części trasy Konstancin - Wilanów mamy ograniczenie prędkości. Dla mnie niezrozumiałe. Może dostanę odpowiedź...?

Konstancińskiej Policji oprócz nowych samochodów przydałby się remont ulicy Niecałej. Aby dojechać na parking, nowe samochody muszą pokonać ogromniaaaaastą kałużęęęęęę. Sam komisariat też pozostawia wiele do życzenia.
Jestem natomiast zadowolona z tzw. obsługi klienta.
Szukasz pomysłu na wycieczkę szkolną lub firmową?
Znajdziesz go na stronie: WYCIECZKI SZKOLNE

Sprzątanie grobów, opieka nad grobami
Awatar użytkownika
Skuci
Moderator
 
Posty: 163
Rejestracja: wt lut 27, 2007 7:18 pm
Lokalizacja: Gora Kalwaria

Postautor: Martin » ndz mar 04, 2007 4:35 pm

Skuci pisze:Jestem natomiast zadowolona z tzw. obsługi klienta.

Czyżbyś miała okazję korzystać z komisariatu w Konstancinie? 8)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Skuci » pn mar 05, 2007 3:29 pm

W grudniu na Grapie miałam stłuczkę. Wjechała we mnie kobieta i pojechała sobie. Dobrze, że numery zdążyłam spisać. Na komisariacie byłam z 4-miesięcznym synkiem. Pisałam zgłoszenie, mogłam dziecko spokojnie nakarmić (piersią!) a policjanci robili wszystko, żeby mi ułatwić zakończenie sprawy.
Właśnie przyszedł polecony, że będzie sprawa w sądzie i mogę działać jako oskarżyciel posiłkowy.
Nie wiem, czy się zgłosić, czy czekać.
Szukasz pomysłu na wycieczkę szkolną lub firmową?
Znajdziesz go na stronie: WYCIECZKI SZKOLNE

Sprzątanie grobów, opieka nad grobami
Awatar użytkownika
Skuci
Moderator
 
Posty: 163
Rejestracja: wt lut 27, 2007 7:18 pm
Lokalizacja: Gora Kalwaria


Wróć do Konstancin-Jeziorna: wydarzenia, informacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości